(5g)Mărgele Toho Rotunde 8/0 Silver Plated (TR-08-MAG02)
-
Mărgele Toho rotunde 8/0
-
Cod original TOHO: TR-08-MAG02
-
Finisaj: Silver Plated (placate cu argint)
-
Aspect metalic intens, lucios
-
Diametru: aprox. 3 mm
-
Orificiu generos pentru treceri multiple
-
Cantitate: 5 grame
-
Reambalate în siguranță din pachet original
18 în stoc
23,00 lei
Solicita mai multe detalii:
Descriere
Mărgelele Toho 8/0 Silver Plated sunt o alegere premium pentru proiecte handmade cu efect metalic intens. Finisajul placat cu argint oferă o strălucire elegantă și un aspect sofisticat. Aceste mărgele sunt ideale pentru creații statement sau detalii prețioase în designuri minimaliste.
Brandul japonez Toho este recunoscut pentru uniformitatea perfectă și calibratea precisă a fiecărei mărgele. Dimensiunea 8/0 este versatilă și ușor de integrat în numeroase tehnici. Mărgelele Toho 8/0 Silver Plated au un diametru de aproximativ 3 mm și un orificiu generos. Acest detaliu permite treceri multiple ale firului fără dificultate.
Finisajul Silver Plated oferă un aspect metalic real, diferit de variantele simple argintii. Reflexiile sunt clare și puternice. Culoarea se potrivește perfect în combinații cu negru, alb, roșu sau tonuri reci. Este o alegere potrivită pentru bijuterii elegante, accesorii de seară sau proiecte moderne.
Mărgelele Toho 8/0 Silver Plated sunt potrivite pentru peyote, brick stitch, țesut la război sau broderie pe fetru. Datorită uniformității excelente, modelul final rămâne precis și bine definit. Sunt recomandate atât pentru începători, cât și pentru creatori experimentați.
Produsul este ambalat în cantitate de 5 grame. Mărgelele sunt reambalate cu grijă din pachetul original TOHO, pentru a oferi o cantitate accesibilă din această gamă specială. Alegând Toho 8/0 Silver Plated (TR-08-MAG02), investești într-un material premium, cu impact vizual puternic.
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.











Recenzii
Nu există recenzii până acum.